Denizli Yaşam Koçluğu

İlişki Koçluğu Hizmeti

Denizli İlişki Koçluğu Hizmeti

Blog Single
İSTERSENİZ ULUSLARARASI ÜNİVERSİTE ONAYLI SERTİFİKALI EĞİTİMLERİMİZE KATILIP İLİŞKİ KOÇU OLABİLİR, İSTERSENİZ SİZE ÖZEL SEANSLARARIMIZA KATILARAK SORUNLARI GERİDE BIRAKIP İLİŞKİNİZİ SEVGİYE PROGRAMLAYABİLİRSİNİZ.

İlişki Koçluğu Nedir?

Yaşam koçluğu dallarından biride ilişki koçluğu olup, ilk seans itibariyle ilişkilerinizdeki mevcut durumuzu fark etmenizi, sağlıklı ilişkiler kurmanızı ve geliştirmenizi hedefler.

İlişki koçundan çift olarak eşinizle destek alabileceğiniz gibi, bireysel olarak da destek alabilirsiniz. Şu andaki mevcut kendiniz ve sizinle ilişkide olan yakın çevrenizle aileniz, akrabalarınız, iş arkadaşlarınız ilişki kalitesini artırmaya yardımcı olur. Kişinin kendisiyle olan ilişkisini ve bu ilişkiden dışarı yansıyan görüntüsünü kendine dışarıdan bakması yoluyla, iş, arkadaş, aile vb. ile arasındaki diyalog ve davranışlarında, daha anlaşılır olacağı, kendini rahatça ifade edebileceği rol, mimik ya da figürleri bulmasını sağlar. Birey kendini ifade ederken daha az enerji harcayıp, zamanı en iyi şekilde kullanabilmeyi öğrenir.

İlişki ve iletişim koçluğu özünde, ilişki ve iletişim yönetimindeki zayıflıklarımızı güçlendirmek, güçlü yönlerimizle dengelemek için tasarlanmıştır.

Kimler İlişki Koçluğu Desteği Alabilir?

  • İlişkisinde hep aynı döngüde sorun yaşayanlar
  • Doğru insanı hayatına çekemeyenler
  • İlişki kurmakta karşı cinse kendini ifade etmekte güçlük çekenler
  • İlişkilerinde sürekli kaybetme korkusu hissedenler
  • Kendi değerinin farkında olmayanlar
  • İlişkilerde ihtiyaçlarımı nasıl belirleyeceğim sorusuna cevap arayanlar
  • İlişkilerinde; “Daha ne yapabilirim?”, “Daha mutlu, daha sağlıklı ilişkiler nasıl kurabilirim?” sorusuna cevap arayanlar.
Hizmeti Al